Aktualności Aktualności

XVI Mistrzostwa w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie

Nadleśnictwo Biłgoraj na podium

W dniach 16-17 lutego 2017 r. na Sali Sportowej OSiR w Biłgoraju odbyły się już XVI mistrzostwa w piłce siatkowej. W zawodach wzięło udział 17 drużyn w tym Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oraz nadleśnictwa w zasięgu działania RDLP w Lublinie. Zgłoszone drużyny walczyły o puchar ufundowany przez Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie Jerzego Sądla, który osobiście dokonał jego wręczenia zwycięskiej drużynie.

Nadleśnictwo Biłgoraj po ciężkiej walce finałowej przegrało mecz o 1 miejsce z drużyną z Nadleśnictwa Włodawa. Jednakże w klasyfikacji ogólnej, liczonej od pierwszych rozegranych mistrzostw,  dalej jest na prowadzeniu.

W trakcie rozgrywania meczów można było skorzystać ze stoisk promocyjnych, które zostały przygotowane przez Lasy Państwowe wraz z Zespołem Szkół Leśnych w Biłgoraju.

Uroczystego zakończenia mistrzostw dokonał Pan Dyrektor RDLP w Lublinie Jerzy Sądel przy udziale Pani Dyrektor ZSL w Biłgoraju Barbary Serafin, Nadleśniczego Nadleśnictwa Biłgoraj Piotra Mróz, oraz Przewodniczącego Związków Zawodowych NSZZ Solidarność Zygmunta Pyzika, przybyłych Panów Nadleśniczych z sąsiednich nadleśnictw a także przedstawicieli sponsorów.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji!

 

 

HONOROWY PATRONAT:

Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie mgr inż. Jerzy Sądel

 

ORGANIZATORZY:

- Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju

- Nadleśnictwo Biłgoraj

- Uczniowski Klub Sportowy „ LEŚNIK"